Matesovy stránky

CD přehravače

Pioneer CDJ-1000 MK3


 cena: 33700.00 Kč (28320 Kč bez DPH) 

Nový CDJ-1000MK3 nabízí plnou MP3 kompatibilitu, funkci HOT LOOP, úpravy pomocí JOG kotouče a vylepšenou prezentaci track a WAVE dat pomocí SD karet pro uložení cue bodů a smyček. Vylepšené jasnější rozlišení jak na vyvýšeném displeji Jog kotouče, tak na hlavním displeji, dále zdokonaluje výkon.

Zásadní vlastnosti:

Performance Control CDJ-1000 MK3
Hot Cue (sampler) Ano

Hot Loop Ano

Quick Start Ano

Reverse Ano

Real Time Seamless Loop Ano

Loop Adjust In / out Adjust

Reloop Ano

Paměť CDJ-1000 MK3
MMC-Multimediacard Ano

Paměťová vniřní a vyjímatelná MMC (Multimedia Card)

Wave Data Ano

Cue / Loop Paměť Ano

Odolnost proti otřesu Ano

CD Control CDJ-1000 MK3
Velikost Jog kotouče 206,0 mm

Typ Jog kotouče Dotykový

Jog režimy CDJ / Vinyl režim

Pitch Bend Ano
Scratch Play / Cue Ano
Quick Scratch After searching Track

Fader Start / Back Cue start Ano
Relay Play Ano
Hledání rámce 1/75 Sec

Upravení rychlosti vinylu Ano

Tempo CDJ-1000 MK3
Master Tempo Ano
BPM počítadlo Ano
Přední vkládání CD Ano


Cue Funkce CDJ-1000 MK3
Auto Cue Ano
Manual Cue Ano

Real Time Cue Ano

Cue point sampler Ano

Display CDJ-1000 MK3
Wave Display Ano

Jog Display Ano
Adresa přehrávání Ano

Obecé vlastnosti CDJ-1000 MK3
Typ vkládání médií Slot

Anti Vibration Ano
Analogový výstup 1 stereo RCA

Digitální výstup Ano
Typ disků 12 & 8cm CDs

Formát disků CD, CD-R, CD-RW, MP3 CD

MP3 MPEG-1 32Kbps - 320 Kbps / MPEG-2 16 Kbps - 160 Kbps

MP3 vyhledávání složky Ano

Dodávané příslušenství MMC (Movable memory card), el.kabel, manuál, stereo phono cable, ovládací kabel, Forced Eject Pin

Specifikace CDJ-1000 MK3
Frequency Response 4 Hz ~ 20 kHz

Signal to Noise Ratio 115 dB or more (JEITA)

Distortion 0,006 % (JEITA)

Spotřeba energie 27 Watt

Nároky na energii 220 - 240 V, 50/60 Hz

Rozměry (š x v x h) 320 x 105 x 370 mm

Čistá váha 4.2 kg

Je tady nejnovější verze oblíbeného CDJ-1000, a byla vylepšena o přehrávání MP3 souborů, nastavitelný odpor jog-kotouče, povrch pro lepší uchopení, lepší a jasnější displej, vylepšený centrální displej, a další.To všechno navíc k už existujícím původním funkcím jako 3 hot cues, master tempo, smyčkování, uchování wave nastavení na MMC, a velmi citlivým vinyl-simulujícím scratchovacím schopnostem.


Hlavní funkce:

Podpora MP3
MP3 audio formát dobyl svět a nyní může CDJ-1000MK3 přehrávat všechny vaše MP3s; CBR nebo VBR v jakékoli bitrate z CD-R nebo CD-RW.

Vylepšený Jog Kotouč
7-mi-palcový jog-kotouč CDJ-1000MK3 byl vylepšen, aby nabídl DJs další světové prvenství – schopnost rychle a jednoduše změnit odpor jog kotouče, což těží z nové kovové neklouzavé povrchové úpravy. Displej jog kotouče je nyní jasnější a je blíže povrchu, aby se vylepšil čtecí úhel. Středový displej také zahrnuje 45-ti stupňové rysky jako další vizuální pomůcku pto cueing.

Hot Cue (sampler)
Zapamatovává si až 3 cue body pro CD. Tyto body mohou být vyvolány stisknutím tlačítka A, B nebo C. Tuto funkci lze také použít jako mini sampler pro vokály, staby, nebo breaky, a dodat tak kreativitu jakékoli DJ sestavě. MK3 nyní umožňuje uložení smyček do Hot Cues.

Reverse
Okamžitý reverse je ovládán kloubovým spínačem. Bez jakékoli ztráty tempa nebo pitche je možné jej použít okamžitě, při jakémkoli tracku, bez toho, abyste museli zastavit nebo přehrávání spustit..

Real Time plynulá smyčka
Rychlý a jednoduchý způsob nastavení smyčky zatímco se track přehrává. Jakmile smyčku nastavíte, můžete ji smyčkovat nepřetržitě nebo do stisknutí tlačítka ReLoop / Exit. Když tlačítko uvolníte, track pokračuje dál v přehrávání bez jakékoli pauzy. Smyčka může být kdykoli znovu spuštěna stisknutím tlačítka Reloop.

Upravení počátečního/koncového bodu smyčky
Další světové prvenství Pioneeru – schopnost upravit jak počáteční tak koncový bod smyčky, která je uložená v paměti. Takže nyní je jemné doladění smyčky rychlé a jednoduché. Úprava počátečního bodu je možná pouze u CDJ-1000MK3.

Reloop
Stisknutí nově prosvětleného Reloop tlačítka vás okamžitě vezme na začátek smyčky uložené v paměti CDJ-1000MK3. Chytré použití Reloopu může vytvořit efekty typu samplu. V paměti je uložena vždy stejná smyčka, dokud ji nenahradíte novou.

Paměť
CDJ-1000MK3 obsahuje funkci paměti, která vám umožní uchovat Wave data i cue body a body smyčky.Data je možné uchovávat na vyjímatelné paměťové kartě (MMC nebo SD) nebo ve vnitřní paměti přehrávače. Vyjímatelnou paměťovou kartu je také možné použít v jakémkoli jiném CDJ-1000, takže jakmile jste si uložili oblíbené cue body a body smyčky, máte je uložené navždy. CDJ-1000MK3 má také funkci, která vám umožňuje duplikovat paměťové karty. Displej MK3 byl vylepšen tak, aby přesněji zobrazil uložené body v tracku.

Wave Displej
Dalším vylepšením MK3 je zlepšený Wave displej, nabízející lepší rozlišení a nepřetržité zobrazení. Wave data jsou ukládána na paměťovou kartu a okamžitě vyvolána, když zvolíte stejný track.

Zobrazení tracku
CD-Text a ID3 data jsou zobrazena v rámci hlavního displeje pro rychlou identifikaci tracku. Indikátor také zobrazuje celkový počet tracků, které je možné přehrát.

CD Ovladače

CD Ovládací tlačítka
Velmi kvalitní hliníková tlačítka - Track Search, Search, Cue a Play / Pause.

Jog Režim
CDJ-1000MK3 může být nastaven buď do režimu Vinyl nebo CDJ. V CDJ režimu jog kotouč funguje přesně jako Pioneer CDJ přehrávač, ale bez citlivosti na dotek.

Scratch Play / Cue
Když je CDJ-1000MK3 v režimu vinyl vrchní část jog kotouče funguje jako Vinylový gramofon. Stlačením dolů zastavíte hudbu a můžete scratchovat nebo provést cueing tracku otáčením jog kotouče v jakémkoli směru.

Vinyl Speed Adjust Touch/Brake and Release/Start
Oddělené ovládací knoflíky pro rychlé nastavení času spuštění a zastavení.

Tempo
Master Tempo
Pioneer Master Tempo „uzamkne“ pitch tracku, i když změníte rychlost. Můžete zrychlovat nebo zpomalovat beat, bez jakékoli změny v tom, jak vokály a nástroje znějí.

Tempo ovladač
100mm lineární velmi přesný posunovač dává DJs plnou kontrolu a zaručuje, že upravení tempa je snadné a přesné.

Rozsah ovládání tempa
Rozsahy +/- 6%, +/-10%, +/-16% a +/-100% (+70%/-100% pro MP3) mohou bát přiřazeny posunovači Tempo ovladače.

Tempo Control Reset
Vrací tempo na 0% nebo do původního tempa tracku bez ohledu na polohu posunovače.

Tlačítko Eject & CD „uzamknutí“
CDJ-1000 má obranu proti nechtěnému stisknutí tlačítka Eject. Cd je „zamčeno“ dokud není zastaveno přehrávání tracku. Toto je možné také deaktivovat, pokud chcete dělat rychlé mixy. Přehrávač také obsahuje funkci Quick Return; v případě, že omylem vyjmete hrající CD, znovu vložením CD bude přehrávání pokračovat od bodu, ve kterém došlo k vyjmutí.

Multi-čtecí formát
CDJ-1000MK3 může načítat CD, CD-R a CD-RW disky s formáty CD-Audio a MP3 data.

Přední vkládání CD
Vkládání CD bez toho, abyste museli otevírat přihrádky nebo dvířka urychluje výměnu disků a výběr tracků. Také zamezuje tomu, aby se do funkčních částí CD dostala špína.

Cue funkce
Auto Cue
Toto je nejrychlejší způsob jak najít začátek tracku. Hlasitost zvuku je také možné změnit tak, aby vyhovovala vašemu stylu (-36db to -78db). Je zde i možnost funkci vypnout, pokud preferujete vyhledání cue tracku manuálně.

Real Time Cue
Cue bod je možné nastavit „ za pochodu“ a uložit do vnitřní paměti jednoduše stisknutím tlačítka In / Real-time.

Zobrazení cue bodu
Současný cue bod je indikován na středovém displeji jog kotouče, aby vám ukázal polohu cue bodu vzhledem k momentálně přehráváné pozici.

Legato Link Conversion pro velmi kvalitní zvuk
Díky Pioneer technologii- Legato Link Conversion je CDJ-1000MK3 schopen reprodukce zvukových frekvencí nad 20kHz, které se při normálním přehrávání CD-formátu ztrácejí. Nejen že to poskytuje skvělý zvuk, ale zní i blíže původní nahrávce a zní více analogově, podobně jako vinyl.

Proti-otřesová paměť a proti-vibrační konstrukce
Přeskakování zvuku je zamezováno použitím proti-šokové paměti pro souvislé přehrávání v případě nárazu nebo otřesu.

Anti-Vibrace
Olejem zvlhčené plovoucí zavěšení zabraňuje přeskakování zvuku, i když je přehrávač vystaven během přehrávání nárazu nebo vibracím vytvořeným hlasitou hudbou a nízko-frekvenčními basy.

Digitální Výstup
CDJ-1000MK3 je vybaven plně funkčním digitálním výstupem. To znamená, že můžete uchovat váš scratching a master tempo přehrávání zcela v digitální oblasti. Uživatelé, kteří chtějí využít digitální výstup pro účely archivace tak mohou učinit spínačem digitálního režimu na zadní straně jednotky. Všechny konektory na zadním panelu jsou nyní pozlacené pro vyšší kvalitu propojení a delší životnost.


 


 


 

Pioneer CDJ-800 MK2


 cena: 20290.00 Kč (17050 Kč bez DPH)Pioneer CDJ-800MK2 navazuje na svého předchůdce přidáním lépe ovladatelného Jog kotouče, zcela nového displeje, který nyní zobrazuje CD text a MP3 tag info, a lepší vnitřní pamětí pro vyvolávání cue bodů. Okamžitě nastavujte smyčky v různých délkách, pak je rytmicky zkracujte podle libosti. Navíc funkce instant return, neuvěřitelně široký rozsah kontroly pitche – jednoduše výkonný přehrávač pro náročného profesionála.

Hlavní prvky:
MP3 Support
MP3 audio formát ovládl svět a nyní CDJ-800MK2 může přehrávat všechny vaše MP3; CBR nebo VBR v jakékoli bit-hodnotě z CD-R nebo CD-RW.

Vylepšený Jog Kotouč
7-palcový Jog kotouč u CDJ-800MK2 byl vylepšen , aby poskytoval trochu tužší omak, a dostal nový kovový „neklouzavý“ povrch pro lepší výkon při scratchování. Displej Jog kotouče je nyní jasnější a byl přemístěn blíže k povrchu Jog kotouče pro lepší viditelnost. Středový displej také zahrnuje 45-stupňové značkovače pro dodatečnou pomoc pro vizuální cueing.

Aktualizovaný displej
Hlavní displej nyní může ukazovat CD-Text a ID3 data pro rychlou identifikaci tracku.

Rozšířená vnitřní paměť
Nyní je možné do vnitřní paměti přehrávače nahrát více memory bodů pro rychlé vyvolání vašich často používaných cue bodů.

Auto Beat Smyčka
Používá 4 časovací tlačítka, aby okamžitě vytvořil dokonalé 1, 2, 4, nebo 8 beatové smyčky.
Když je smyčka vytvořena manuálně pomocí tlačítek loop in a loop out, tento prvek umožní okamžité 1/1, 1/2, 1/4/, 1/8 beatové zkrácení původní smyčky cuts. Držení tlačítka Loop-In vám umožní ještě více beat zkracovat – až na 1/32.

Rychlý Return
Umožňuje, aby se track vracel okamžitě znovu a znovu do cue bodu, pouhým stisknutím povrchu Jog kotouče.

Široký rozsah ovládání pitche
DJs mohou použít +/- 100% rozsah ovládání pitche pro vytvoření nových zvukových efektů z opačných pólů zvukového spektra a také pro BPM synchronizaci zcela rozdílných tracků.

Nový kovový povrch
Nová kovová tlačítka a pitch slider dodávají CDJ-800MK2 zcela nový vzhled.


 


 

Denon DN-S1000


cena:
12490.00 Kč (10500 Kč bez DPH) 

Vynikající cd/mp3 přehrávač, vhodný pro DJs do klubů.

- MP3 podpora
- BPM počítadlo
- Master Tempo
- podpora CD Text
- Antishock (cd 20 sec., mp3 100 sec.)
- podpora CD-R, CD-RW
- Smyčky (Loop)
- Efekty
- Rozměry: 226x92x215 mm
- Váha: 3 kg

Kromě malých rozměrů je u přístroje Denon DN-S1000 ihned nápadná i jeho nízká
cena, což byl pro nás jasný argument k testu přístroje.
Zajímalo nás, zda se Denonu, který bezpochyby patří k výrobcům kvality, podařilo
přivést na trh DJ-CD/ MP3 Player, který svými parametry odpovídá profesionálním
nárokům.Kompaktní.
Ihned po vybalení zaujmou opravdu kompaktní rozměry tohoto přístroje, které činí
21,5cm šířka, 22,6 cm hloubka a 9,24 výška. Váha se svými 2,6 kg se na tyto rozměry
zdá vysoká, ale vyvolává důvěru v klidný chod přístroje. Až na tlačítko zapnout-vypnout
jsou všechny ovládací elementy uspořádány přehledně na vrchní straně přístroje.
Kromě poumovaných tlačítek a potů nalezneme na vrchní straně také jeden z nejdůle-
žitějších ovládacích elementů a to Jog-Dial o rozměrech CD, který je citlivý na dotek,
ale bohužel be rotační funkce.Dle modusů má různé funkce. Lze s ním právě hranou
píseň zrychlit, zpomalit – Search-Bend Modus, nebo scratchovat –Scratch Modus.

Eat This!
Denon DN-S1000 polyká CD otvorem v přední straně přístroje. Je vybaven takzvanou
Slot-in funkcí. Lze použít pouze standartní CD velikosti 12 cm, ale kromě koupených
Audio CD načítá i vypálená CD-Rs a CD-RWs. Denon DN-S1000 umí pracovat také se soubory MP3, ale zde existuje pár pravidel, která se musí dodržet, jinak Denon odmítne své služby. Uvést zde všechna MP3 pravidla by bylo velmi obšírné, proto, kdo chce jít
Opravdu do detailu, může si stáhnou manuál ze stránek Denonu a příslušnou pasáž si
prostudovat. Konec konců nejedná se o žádná dramatická omezení. DN-S1000 umí číst
„jen „ 255 dat z jednoho CD a rozezná „jen“ 8 úrovní seznamů. Myslíme si
ale, že je to dostačující.
Pouze omezení, že vypálená CD musí být finalizována je možná na závadu. Tento krok je ale nutný, jinak si Denon DN-S1000 s vypálenými CD neporadí.Like a record baby.
Denon DN-S1000 může pomocí Vinyl-start a Turntable-stop znít jako klasický gramofon, je totiž vybaven možností nastavení doby startu a vypnutí. Je neuvěřitelní, jak věrně to zní. Také se dá pomoí Jog-Dialu realizovat téměř věrné ruční scrachování.
Ve scratch-modusu je možné scratchování dopředu i dozadu a možný je i téměř autentický backspin. V search-bend-modusu přejímá dial také funkci simulace vinylových desek, služí ale hlavně k tomu vyhledat určtou pozici v písni, nebo jeko pomoc při dotáčení, k umožnění srovnání rychlosti.
Protože před sebou nemáme gramofon, ale moderní CD přehrávač, je zde ještě revers-funkce, která umožní přehrát aktuální song pozpátku.


Pitching
Samozřejmě lze s Denonem DN-S1000 také pitchovat. Díky stlačení knoflíku lze pitch.
nastavit ve stupních. Na výběr jsou následující - +-4, 10, 16, 24 nebo 100%. Díky této
možnosti se z normální funkce pitching stává tvořivý nástroj, především, zvolí-li se
extrémní hodnoty +- 100 %.

Protože normální pitching, jak ho známe z normálních anlogových gramofonů, vede téměř vždy ke změně výšky tonů, existuje u digitálního přehrávače skvělá funkce – tzv.
Key-Adjust, kterou najdeme i u DN-S1000. Tato funkce koriguje falešnou výšku tonů, takže zůstává zachován originál, Při extrémní rychlosti se sice mohou objevit decentní
změny, ale to není žádná vada této funkce. Pohybujeme-li se v nomální a smysuplné rychlosti, není přístroji co vytknout. Pitching s Key – Adjust +-100%.

Efekty/Filtry
Denon DN/S1000 disponuje efekty echo/loop a flanger stejně jako filtry. Pro prvně jmenované efekty je třeba automatický beatcounter, aby efekty nastupovaly ve správném timingu. Pokud se toto nedaří, je také možné manuelní zadání tempa pomocí Tap-tlačítka, anebo , pokud je známa, je možné zadat rychlost jako číselnou hodnotu.

Echo-Loop
Jedná se o ozvěnový efekt, který má dva řídící parametry, Na jedné straně dobu ozvěny, která se ovládá pomocí otočného knoflíku –Parameters- a tzv. Echo-Feedback, který je modifikován přes Jog-Dial.
Pokud se zvolí nejvyšší stupen feedbacku, je aktivován tzv. Echo-loop modus, který zůstává slyšitelný, dokud se nenastaví hodnota těsně pod maximum.

Flanger
Také flanger má dva ovládací parametry – častost se nastavuje pomocí parameters, síla
pomocí Jog-Dial.

Filter
Pro filtry máme na výběr výrazy low-pass, mid-pass a high-pass. Volí se přes tlačítko parameters. Jog-dial slouží v tomto případě k ovládání frekvence filtrů.

Koneckonců jsou efekty velmi potřebné, bohužel se nemůžou moc měnit dle vlastního vkusu. Tím jsou ale začátečníci ušetřeni všech možných omylů v džungli parametrů.


Cue-Hot Start-loop-Stutter
Tlačítkem Cue určujeme začátek mixu, což odpovídá nasazení jehly u obvyklého gramofonu – ne vždy začínáme mix na začátku písně.

Tlačítky A1 a A2 můžeme určit dva takzvané hot-start body v jedné písni. Ihned po stlačení těchto tlačítek jsou tyto body přehrány. Ve spojení s tlačítkem B se vytvářejí loopy. Odpovídající A bod je pak jako startovní bod loopu a B bod konečný. Takto zvolený a aktivovaný loop je pak přehráván jako smyčka znova a znova až do stlačení tlačítka exit-loop. Chceme-li stejný loop opět aktivovat, stačí stisk reloop tlačítka.
A1 a A2 tlačítka lze použít také jako flip-funkci k tlačítku stotter.


Navigace/navíjení
Pomocí tlačítek Fast Search/ Quick Jump je možné, stejně jako jsme zvyklí u normálního CD přehrávače, přetáčet v jedné písni dopředu i dozadu. Krátkým stlačením tlačítka
děláme ca. 10tivteřinové skoky, dlouhým stlačením přeskakujeme menší úseky. Pokud se Jog-dial nachází v Search/Bend Modusu lze toto používat k přetáčení v aktuálním tracku, což je vhodné pro pečlivé a jemné vyhledávání.

Mixování jenom s jedním přehrávačem?
Další zvláštností Denonu DN-S1000 je možnost překrytí přehrávané písně jinou, která se nachází na stejném CD. Pomocí tlačítka Next track se určí píseň, která má být hrána jako další a kdykoliv je pak možno tuto píseň spustit. Právě přehrávaná píseň přitom dohraje a nově zvolená začne hrát. Není to zrovna ten „nejlepší anglický způsob“, ale slouží dle stylu hudby a dle příležitosti jako nouzové řešení.

Memo
DN-S1000 disponuje permanentní pamětí, ve které jsou uloženy informace nastavení CD, jako jsou cue, loop a pitch body. Lze uložit až 1000 takovýchto memo bodů.

Preset
Pomocí presetu se upravují různá předprogramování, která pak platí stále, jakmile je Denon znovu zapnut. Takto lze nastavit a uložit např. různé pitch-stupně, časové údaje a jiné další parametry.

Připojení/zpracování
DN-S1000 je vybaven analogovým stereo vývodem, stejně jako digitálním S/P-DIF-vývodem. Dále zde najdeme zdířku faderstart, přes kterou můžeme ve spojení s vhodným mixem /např. Denon DN-X100 nebo DN-X300/ zapnout CD přehrávač.

Co se týče kvality zpracování, není co vytknout. Obsluhovací elementy nevypadají na to, že by měly být brzo měněny. Také displey je čitelný a tím také vhodný ve špatných světelných podmínkách.Praxe
Tak, jde se na to – založíme CD a zvolíme si vybranou píseň. A už následují první pracovní kroky, tak jak jsme zvyklí z gramofonu. Beatmatch pomocí Jog-dialu a přizpůsobení rychlosti pomocí Pitch-fader, tak dlouho, dokud to nesedí. Jog-dial sice nemá velikost gramofonové desky a nelze jím otáčet, ale v praxi se ukázalo, že to není žádný opravdový problém.

Pokud je nastavena rychlost musí se ještě pomocí cue tlačítka zvolit časový bod, ve kterém má píseň začít hrát.
Kromě toho lze nastavit ještě loop-body, mezi kterými se píseň opakovaně přehrává.
Díky tomu a ve spojení s efekty je možno vytvářet krásné zvukové kreace a mixážní umění. Přitom lze uplatnit všechny efekty a právě v kombinaci s možností loop a funkcí
revers se dají uskutečnit spektakulární hrátky se zvukem.

Shrnutí
Samozřejmě nelze očekávat, že za tuto opravdu výhodnou cenu dostaneme to samé, za co ostatní výrobci požadují několikanásobek. Přesto je Denon DN-S1000 svým způsobem přesvědčivý. Zde platí, že kdo chce víc, musí i vích zaplatit.
Simulace gramofonu je v pořádku a efekty jsou dobré kvality, i když nejsou možné žádné velkolepé úpravy. Pro začátečníky a mírně pokročilé je DN-S1000 každopádně doporučeníhodný a měli by ho při nejbližší návštěvě DJ-Shopu otestovat.

Plusy
++++ výhodná cena
+++ dobré zpracování
++ jednoduchá obsluha

Mínusy
Efekty/filtry trochu prosté. Žádné možnosti rozšířené úpravy.


 


 


 

Denon DN-S3500

VIDEO - Denon DNS 3500 - Ukázka
VIDEO - Denon DNS 3500 - Ukázka 2
VIDEO - Denon DNS 3500 - Scratch

cena: 22990.00 Kč (19320 Kč bez DPH)


                               

Denon DN-S3500 CD Player


Denon DJ posunuje design svého inovačního prvního talíře s aktivním otáčením na vyšší technickou úroveň. Uvádí novou vlajkovou loď ve své oblasti, DN-S3500 CD/MP3 stolní přehrávač s výkonným 12-pólovým motorem s přímým pohonem, 7 základními efekty, intuitivním ovládáním, zajímavým designem a stylem, který nepochybně změní trh stolních výrobků pro DJs používající jak vinyl, tak digitální média.

Progresivní prvky:

• Výkonný motor s přímým pohonem a točivým momentem. Zcela nový patentovaný design 12-pólového bezkontaktního Direct Drive motoru poskytuje okamžitou plnou rychlost s výkonným počátečním točivým momentem 2.5 kg/cm a startovacím časem do 0.5 sekund. Používejte úplně stejně jako byste používali skutečný vinylový gramofon.

• 4 špičkové vestavěné efekty zjednoduší mixy na živo a navodí náladu na parketu. Jednoduše aktivujte a mějte plnou kontrolu nad parametry efektu díky unikátnímu Dry/Wet mix knoflíku pro čtyři efekty: Flanger, Filter (High-Mid-Low), Echo a ve světě první Echo/Loop.

• 3 efekty talíře – Brake: upravitelný v real-time – Dump: obraťte zvuk, bez toho, abyste ztratili skutečný čas vpřed – Reverse: talíř se otáčí také zpět!Novinka!

• Plná podpora MP3: - MP3 plynulé smyčkování s B Point Trim– MP3 Hot Starts – MP3 hledání rámce – MP3 Memo (uložte své cue body a smyčky) Novinka! – Podpora C.B.R & V.B.R. dekodování až k 320 kbps – ID3 Tags, Displays: (Title, Artist, Album) – ID3 BPM Tag (automaticky vyvolává BPM) – MP3 File Search System (jednoduše najdete soubory podle názvu nebo složky)

• Next Track Funkce s Cross Fade. Nyní je možné ukládat stovky vašich oblíbených MP3 na jednom disku.Ale co když potřebujete hrát za sebou soubory z jednoho disku?Pro vaši potřebu jsme vyvinuli jako první na světě funkci Next Track Reserve. Můžete vyhledat song podle názvu (bez přerušení přehrávání) a plynule přejít na tento soubor pro plynulý non-stop mix. – Čas crossfade je možné nastavit. – Je možné i pro CD audio disky.

• Plynulá smyčka a Sampler Copy. Nyní můžete jednoduše kopírovat vaše perfektní CD/MP3 plynulé smyčky do sampleru, dokonce i při přehrávání.To přináší nový prostor pro kreativitu, jako je výměna disku během sample přehrávání, provádění CD scratch overlay se samplerem, a další cool triky.

• Dvousměrný CUE vyhledávací systém.

• 33/45 R.P.M. rychlost talíře

• Deep Pitch Resolution. Pro DJs, kteří preferují dlouhé přechody mixů a vyžadují vysoké rozlišení výšky tónů, nabízí DN-S3500 regulaci .02% při 4% rozsahu výšek a .05% pro 10% rozsah..

• Hot Start and Seamless Loop. Dva Hot Starts (A1 a A2) mohou být provedeny letmo a jednoduše přetvořeny na plynulé smyčky. Délka smyčky není pro CD audio disky omezená. Hot Starty je možné použít i jako Stutter body.

• Upravitelný Point B Trim konce smyčky.

• CD TEXT Podpora

• Key Adjust = Master Tempo. Upravení hudební stupnice zaručuje věrné vokály a hudbu, i když upravíte rychlost tracku.

• 15 Second On-Board Sampler.Samplujte jakoukoli část CD/MP3 tracku a provádějte scratch overlays nebo jen obyčejné přehrávání s plnou kontrolou talíře a těmito dalšími prvky: ±24% Pitch Control, B-Trim, Sampler Volume, 4-Way playback (Loop/Single/All/Stutter).

• Rychlá vkládání

• 2 možnosti režimu talíře. Stiskem tlačítka můžete buď scratchovat CD zdroj nebo uložený sample s aktivním otáčivým talířem.

• Directional Scratch Lever. Tento originální Denon prvek dovoluje DJs scratchovat dvěma způsoby. Tradiční vpřed/vzad scratchovací zvuk a nápaditý zvuk tahu vpřed vám umožní provádět stejné řezy jako byste používali crossfader mixu.

• 3 způsoby počítání BPM :AUTO BPM, Manual TAP and ManualBPM .

• CD Memo funkce Cue bod, BPM-Novinka!, Výška tónůpřehrávání & rozsah, Pitch ON/OFF, Key Adj ON/OFF, and Seamless Loop A and B data mohou být oloženy pro pozdější vyvolání. Ve vnitřní paměti je možné uložit až 5,000 bodů a sdílet je s dalšími Denon přehrávači.

• Power On Play

• Štafetové hraní. Přehrávání bez obsluhy je možné mezi dvěma DN-S3500, pokud jsou spolu propojené.

• Play Lock. Zabraňuje nechtěnému změnění tracku během přehrávání.

• Eject Lock. Zabraňuje nechtěnému vyjmutí disku během přehrávání

• Slipmaty na míru. Je možné použít přizpůsobitelné papírové slipmaty pod snímatelný čistý scratch disk, a tak personalizovat talíř vlastním unikátním designem.

• 7 palcový Record Adapter.Chybí vám dotek pravého vosku? Speciální adaptér umožňuje uživateli nasadit na talíř vlastní sedmi-palcový vinyl.

• Rozsah ovládání výšky tónů CD: ±4% (0.02% step), ±10% (0.05% step), ±16%, ±24% (0.1% step), ±50% (0.5% step), ±100% (1.0% step) MP3: ±4% (0.02% step), ±10% (0.05% step), ±16%, (0.1% step).

• Shock-Proof Memory 20 sec. (CD), 100 sec. (MP3).

• 100 mm dlouhý Stroke Pitch Slider

• Velký svítící tubový displej

• Quick Jump Jump v přírůstcích 10/20/30/60 sec.

• Instant Start (0.02 sec.)

• Cue Stutter (CD nebo MP3) .Cue bod může být opakovaně „zadrháván“, potom co byl nastaven.

• Sloupec času bliká, když se track blíží ke konci.

• CD-R/RW Disc kompatibilní

• Fader Start ovládací terminál

• Digitální výstup

• Software Upgrade CD-ROM diskem